Raport_2009_ROB_PL_SG
Teraz jesteś w: Strona głównaZobacz wszystkie w raporcie › Cytaty
dopasuj rozmiar czcionki: A A A

Zobacz wszystkie w raporcie

Cytaty

dr Bolesław Rok Dyrektor Naukowy Studium Podyplomowego CSR, Akademia Leona Koźmińskiego

Od wielu lat obserwuje Pan i wspiera rozwój idei odpowiedzialnego biznesu w Polsce. Jakie są najważniejsze wyzwania stojące obecnie przed polskimi firmami, które pragną prowadzić działania w pełni odpowiedzialnie?

Odpowiedzialność biznesu to proces poznawania i włączania zmieniających się oczekiwań społecznych w strategię zarządzania, a także monitorowania wpływu takiej strategii na wzrost wartości firmy. więcej»

Leszek Kurnicki Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu w PKN ORLEN

Co przemawia za tym, że ORLEN jest jednocześnie marką wartościową i odpowiedzialną?

O aktualnej wartości marki świadczy fakt, że w 2009 roku, już trzeci raz z rzędu, ORLEN został ogłoszony najcenniejszą rodzimą marką. więcej»

Halina Frańczak Dyrektor Marketingu w Polsce i krajach bałtyckich, Deloitte Polska

Jakie aspekty odpowiedzialnego biznesu wyróżniają firmy, które są notowane w RESPECT Index?

Spółki notowane w RESPECT Index, to bez wątpienia liderzy odpowiedzialności społecznej biznesu na rynku polskim. więcej»

Eliza Durka Dyrektor, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Czym jest RESPECT Index dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie? Co było motywem zaproszenia przedsiębiorstw do udziału w nim?

Rozwój SRI (Socially Responsible Investing) stwarza spółkom szersze możliwości do pozyskania kapitału od inwestorów, którzy mają większą skłonność do inwestycji w przypadku spółek stabilnie zarządzanych w długim okresie i przejrzyście komunikujących zmiany. więcej»

Magdalena Mocarska – Olszyńska Praktykanta

Odbyła Pani kilkutygodniową praktykę w PKN ORLEN. Jakie są najcenniejsze doświadczenia? Jakie znaczenie dla osoby u progu kariery zawodowej ma tego rodzaju doświadczenie?

Moim celem zawodowym po ukończeniu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie było zdobycie doświadczenia w dużej korporacji. Praktyka w Zespole ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu PKN ORLEN umożliwiła mi realizację planów oraz pozwoliła na zweryfikowanie moich akademickich zainteresowań. więcej»


Marki Grupy ORLEN