Raport_2009_ROB_PL_SG
Teraz jesteś w: Strona głównaZobacz wszystkie w raporcie › Cytaty
dopasuj rozmiar czcionki: A A A

Zobacz wszystkie w raporcie

Cytaty

Magdalena Mocarska – Olszyńska Praktykanta

Odbyła Pani kilkutygodniową praktykę w PKN ORLEN. Jakie są najcenniejsze doświadczenia? Jakie znaczenie dla osoby u progu kariery zawodowej ma tego rodzaju doświadczenie?

Moim celem zawodowym po ukończeniu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie było zdobycie doświadczenia w dużej korporacji. Praktyka w Zespole ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu PKN ORLEN umożliwiła mi realizację planów oraz pozwoliła na zweryfikowanie moich akademickich zainteresowań.

Atutem pracy w renomowanej korporacji jest możliwość zdobycia wiedzy oraz doświadczenia od najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Począwszy od pierwszych dni mojej praktyki byłam aktywnym członkiem Zespołu. Co więcej, zostałam obdarzona kredytem zaufania i powierzono mi do zrealizowania samodzielne zadania. Nieocenioną wartością było wsparcie oraz profesjonalna pomoc merytoryczna ze strony moich przełożonych.

PKN ORLEN to Firma, która dba o wszechstronny rozwój wszystkich swoich pracowników. Dzięki temu, już jako praktykantka, mogłam uczestniczyć w szerokiej gamie szkoleń, które znacznie rozszerzyły i wzbogaciły moją dotychczasową wiedzę. Ponadto, poznałam specyfikę, standardy pracy oraz kulturę korporacyjną Koncernu. Praktyka była wielkim wyzwaniem, którego realizacja przyniosła mi ogromną satysfakcję. Z całą pewnością doświadczenie oraz zdobyte w PKN ORLEN umiejętności zaprocentują w przyszłości, gdyż stanowią cenne aktywo zapewniające przewagę konkurencyjną na rynku pracy.